+90 (232) 502 53 00
Folkart Time Ofis Blok 2/602 Bornova, İZMİR
info@smarttwins.com.tr

Folkart VEGA

ŞEHRİN YENİ YILDIZINDA BİR “YILDIZ” GİBİ YAŞAYACAKSINIZ…

Folkart Vega, konumundan mimarisine, sosyal olanaklarından tüm ayrıcalıklı uygulamalarına kadar, her metrekaresinde sizi yıldız gibi hissettirecek.

Folkart Vega, tam olarak sizin beklentilerinize göre tasarlanmış, yaşantınızı daha ileriye taşıyacak bir dünyanın sembolü.

İzmir’de ilkler arasında yerini alan özel üretim süreçlerinden geçirilmiş parabolik cepheler, Vega’nın dışa dönük yüzünün şehirdeki yeni estetik simgeleri olacak.

Folkart Vega tüm sosyal olanak ve imkanları ile Folkart’a özgü kaliteli ve dopdolu bir yaşamın yorumunu birleştirerek sıradan bir konut projesi olmaktan çıkıyor.

Folkart Vega’nın kusursuz panoromik manzarası sizin için yaz akşamlarını özelleştirecek. İzmir imbatlarının serinliği ile ışıklar altındaki körfezi keyifle izleyeceksiniz.

Şehrin en özel havuzu, zarif silueti ve yenilikçi tasarımı ile öne çıkan Folkart Vega’da yer alıyor. Gerçek plaj kumuyla tasarlanan ve ayrıcalıklı bir uygulama ile denizde yüzme hissini birebir yaşatan bu havuz hayatınıza yeni bir güzellik katarak denizi evinize taşıyor.

Yüksek katlardaki bazı dairelerde bulunan kişiye özel “Infinity Pool” (Sonsuzluk Havuzu) ile şehir merkezinde denize giriyormuş hissini yaşarken, sonsuz bir ufka kulaç atacaksınız.

Şehrin kalbinde, yenilikçi mimari anlayışı ile tasarlanan Folkart Vega’da, güneşi kucaklayarak denize yakın yaşayacaksınız.

Dünya markaları, farklı lezzetler, eğlenceli aktiviteler ve size özel fırsatlar da Folkart Vega’da sizi bekliyor.

Proje toplam 843 konut ve 53 ticari alandan oluşuyor.

SOSYAL YAŞAM ALANLARI:

DONANIMLAR:

OTOMASYON SİSTEM ÖZELLİKLERİ

MOBİL SAĞLIK HİZMETİ

Medicana International Hospital hastanesinin yanı başında yer alan Folkart Vega’da, tüm Folkart sakinlerinin faydalanabileceği mobil sağlık hizmeti bulunuyor. İlk yardım ve acil tıp alanında profesyonel bir kadro ve en iyi ekipmanlar, 7 Gün 24 saat anında müdahaleye hazır şekilde bekleyecek.

Satılık ya da kiralık daire seçenekleri ile Folkart Vega ayrıcalıklarına en kısa sürede ulaşmak için lütfen iletişime geçin.

Lisanslı Gayrimenkul Uzmanı, Serdar ATEŞKAN – 0 555 44 333 50